Recenzja fotela Relaks SGC

Odpowiedni fotel w biurze to bardzo istotna sprawa. Nic więc dziwnego, że tyle osób decyduje się na zakup fotela Relaks SGC. To elegancki, wygodny i użyteczny fotel, który doskonale sprawdzi się zarówno w sali konferencyjnej jak i przy biurku. Pasować będzie nie tylko do gabinetów szeregowych pracowników, ale nawet do gabinetu prezesa, ponieważ jego przód wykonany jest z naturalnej skóry licowej, natomiast tył wyprodukowany ze skóry ekologicznej w identycznym kolorze.

Jeśli chodzi o funkcje, dzięki którym fotel Relaks SGC jest tak zachwalany, to warto na wstępie wspomnieć o wygodnych podłokietnikach, które zapewniają oparcie dla przedramion. Zdając sobie sprawę z tego, że każdy użytkownik może preferować inny sposób pracy, fotel ten ma zainstalowany mechanizm ruchowy Tilt, który umożliwia albo „bujanie się” na fotelu, albo te jego blokadę.

Inteligentny system bujania

Co istotne, dzięki nowoczesnej technologii, mechanizm ten sprawia, że siła bujania jest dostosowana do wagi użytkownika. Oprócz tego koniecznie trzeba wspomnieć o podstawie fotela, która wyposażona jest w kółka do jazdy po dywanie, aczkolwiek można domówić również dodatkowe kółka miękkie, do twardych powierzchni.

Wiadomo, że nie każdy człowiek jest tego samego wzrostu, dlatego istotną funkcją fotelu Relaks SGC jest płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego. Aby uzupełnić opis, warto dodać, że producent na ten fotel biurowy daje aż dwa lata gwarancji. Z pewnością istotną informacją okaże się również to, że fotel Relaks SGC, podobnie jak inne fotele z tego modelu, posiada Atest Wytrzymałości, Stateczności oraz Bezpieczeństwa Używania. Jeśli chodzi o wymiary to siedzisko ma formę kwadratu o wymiarach 52 cm na 52 cm, natomiast oparcie wraz z siedziskiem ma wysokość 67 centymetrów.

Możesz również polubić…