Nowoczesny i stylowe fotel Next

Nowoczesny i bardzo stylowy fotel biurowy to właśnie fotel Next. Już na pierwszy rzut oka widać, że konstruktorzy postarali się połączyć w jedną całość zarówno funkcjonalność jak i wizualne aspekty. I trzeba przyznać, że im się to udało. Fotel Next ma innowacyjną linię, cienką, ale niebywale trwałą pod względem konstrukcyjnym. Dostępny jest aż w pięciu kolorach, co pozwala dopasować go do stylistyki panującej w danym pomieszczeniu.

Fotel Next to propozycja dla osób, którym zależy zarówno na swoim zdrowiu, jak i na ergonomii pracy. Dlaczego akurat na zdrowiu? Ponieważ oparcie fotela Next jest tak wyprofilowane, aby jak najbardziej przypominać kręgosłup w jego najlepszej pozycji, czyli litery S.  Do produkcji fotela użyto zarówno naturalnej skóry licowanej jak i skóry ekologicznej. Elementy skórzane znajdujemy nie tylko  przodu i tylu oparcia, ale również na podłokietnikach, które dodatkowo odciążają kręgosłup.

Skórzane obicie i aluminiowa konstrukcja

Oprócz skórzanych elementów uwagę zwraca również aluminiowa podstawa jezdna, która nie ma żadnych elementów spawanych co gwarantuje długotrwałe używanie. Warto też wspomnieć co nieco na temat udogodnień, w jakie wyposażony jest fotel Next. Z pewnością warto zacząć od płynnej regulacji wysokości siedziska, za sprawą podnośnika pneumatycznego.

Kolejnym walorem tego produktu jest specjalny mechanizm MultiBlock, który powala zarówno na bujanie się na fotelu, jak również zatrzymanie go w wybranej pozycji jak kołyskę. Co istotne, siła oporu stawianego przez fotel podczas bujania jest także regulowana, co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika. Z pewnością zadowoli klientów fakt, że fotel Next posiada atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania.

Możesz również polubić…