Fotel Grospol MaxPro WS HD – wygoda i standard na wysokim poziomie

Dla kogoś, kto spędza wiele czasu przy biurku, kwestia wygody jest bardzo istotna. Godziny spędzone w pozycji siedzącej mogą odbić się na zdrowiu. Dlatego wybór siedziska o odpowiednio wysokim komforcie i ergonomii użytkowania jest ważny. Wartym wypróbowania w takim wypadku jest fotel Grospol MaxPro WS HD.

Mebel ten jest przyjazny dla pleców użytkownika. Zapewnia im odpowiednie wsparcie w wielu płaszczyznach. To zaś zasługa odpowiednio wyprofilowanego, dopasowującego się do sylwetki oparcia. Warto podkreślić, że fotel MaxPro WS HD to fotel siatkowy, zapewniający cyrkulację powietrza pod plecami. Jego oparcie jest wykonane właśnie z tego materiału. Świadczy o tym litera S w nazwie modelu. Pozostałe litery oznaczają: W – biały kolor stelaża, HD – obecność regulowanego zagłówka.

Grospol MaxProWSHD

Fotel Grospol MaxPro WS HD to mebel o wielu udogodnieniach dla użytkownika. Posiada mechanizm Synchro Plus SP1, który umożliwia płynny i skoordynowany ruch siedziska i oparcia. W modelu tym można ustawiać głębokość i pozycję siedziska, pozycję podłokietników, nachylenie zagłówka. Ten fotel biurowy został ergonomicznie zaprojektowany, by jak najlepiej spełniać potrzeby użytkownika.

Grospol MaxPro WS HD wykonano z wysokich jakościowo materiałów. Siedzisko i zagłówek są tapicerowane, a zastosowane tkaniny odznaczają się dużą odpornością na ścieranie. Również siatka Runner wykorzystana na oparcie spełnia wysokie wymagania ścieralności, a ponadto posiada atest trudnopalności. Dzięki odpowiedniej technologii także pianka na wypełnienie jest bardziej trwała niż standardowa. Warto też zauważyć, że jest to model estetyczny. Dobrze się prezentuje, a dodatkowym atutem jest możliwość wyboru jednego z kilku wariantów kolorystycznych. Choć bowiem stelaż, czyli rama oparcia, podłokietniki i stelaż zagłówka są białe, to już tapicerka jest dostępna w różnych wariantach – od czerwonego, przez zielony szary, niebieski, po żółty czy pomarańczowy. Można też znaleźć dwa warianty podstawy jezdnej – białą nylonową (white) oraz z polerowanego aluminium (chrome). W określonych warunkach producent może także dostarczyć fotele z siatką w innym kolorze niż czarny.

Możesz również polubić…