Idealny do gabinetu fotel Linea Steel

fotel lineaFotel Linea to bardzo popularny fotel gabinetowy, dostępny aż w 7 kolorach. Oparcie wykonane jest z licowanej skóry, a jego tył to skóra ekologiczna. Cechy, które sprawiły, że fotel Linea jest tak chętnie wybierany przez klientów to między innymi regulacja wysokości siedziska, jak również specjalny mechanizm blokujący MultiBlock. Pozwala on zarówno na bujanie się na fotelu, jak również na zatrzymaniu go w dowolnym odchyleniu.

Z pewnością fotel Linea zasługuje na uwagę z powodu dopasowania siły oporu bujania fotela do wagi jego użytkownika. Fotel Linea objęty jest 2-letnią gwarancją,natomiast na podnośnik pneumatyczny, którym reguluje się wysokość gwarancja jest udzielana na 4 lata. Warto zaznaczyć, że jest to opcja door to door, więc w chwili gdy fotel się zepsuje, to serwisant ewentualne naprawy wykona we wskazanym przez klienta miejscu.

Dodatkowe kółka gratis

Fotel Linea objęty jest promocją, dzięki której dodatkowy komplet miękkich kółek, które nie niszczą twardych nawierzchni, można nabyć w okazyjnej cenie. Fotel ten jest odpowiednio wyprofilowany, aby podczas pracy kręgosłup przyjmował najbardziej dla niego optymalną pozycję, czyli kształt litery S. Podłokietniki dodatkowo zapewniają podparcie dla przedramion i jednoczesne odciążenie kręgosłupa. Fotel Linea to doskonały wybór zarówno do gabinetu w biurze, jak i do domowego biura. Wystarczy tylko zamówić, aby został on bezpłatnie dostarczony pod wskazany w formularzu zamówieniowym adres.

Możesz również polubić…