Fotel Grospol Supreme – klasyka w najlepszym wydaniu

Jeśli ktoś potrzebuje fotela o eleganckiej stylistyce i klasycznym charakterze, fotel biurowy Grospol Supreme może okazać się bardzo interesującym modelem. To mebel, który świetnie się prezentuje, a zarazem zapewnia użytkownikowi wysoki komfort i ergonomię.

Fotel Supreme wykorzystuje tapicerkę z naturalnej skóry licowej oraz skóry ekologicznej. Ten pierwszy rodzaj obicia znajduje się z przodu i w miejscach, w których fotel styka się z ciałem. Ten drugi wykorzystano z tyłu. Warto podkreślić, że dołożono starań, by po obu stronach tapicerka miała podobną strukturę i wygląd.

Wykorzystana tkanina jest miła w dotyku. Łatwo ją pielęgnować. W dużej mierze to właśnie ona nadaje fotelowi bardzo atrakcyjnej stylistyki. Design fotela też może się podobać. Mebel jest dostępny w trzech kolorach – czarnym, kremowym lub brązowym.

Supreme

Na wysokim poziomie stoi również jakość. To w końcu fotel gabinetowy, dlatego i pod tym względem mebel ten zachowuje odpowiedni standard. Model Supreme jest wykonany solidnie. Wykorzystane materiały powinny zagwarantować meblowi długą żywotność.

W fotelu Supreme zastosowano mechanizm ruchowy MULTIBLOCK. Umożliwia on „bujanie się” w fotelu i pozwala zablokować pozycję wychylenia oparcia. Fotel nie posiada regulacji podłokietników, ale ze względu na gabinetowy charakter jest to w pełni zrozumiałe. Ponadto, podłokietniki zaprojektowano tak, by zapewniały odpowiednie wsparcie dla ramion i miały ergonomiczny charakter. Również na nich znajdują się nakładki tapicerowane naturalną skórą licową.

Możesz również polubić…